تبلیغات
username&password nod 32 - سلام . ما،در این وبلاگ سعی داریم تا سوالات شما را درباره آنتی ویروس ها و... پاسخ داده وشما را در تهیه آن ها روشن كنیم.

بر اساس حرف الفبا به برسی بهترین های دنیا می پردازیم.


:AVAST-1آنتی ویروسی AVAST آنتی ویروس قدرتمندی میباشد كه میتواند امنیت كامل را سیستم شما هدیه كند. این آنتی ویروس دارای نسخه اینترنت سكوریتی و آنتی ویروس می باشد . این نرم افزار دارای فایر وال قدرتمندی می باشد كه در پس زمینه ویندوز شما پس از نصب دیده می شود. در نسخه قبلی این آنتی ویروس اسكن خودكار وجود نداشت ولی در نسخه جدید دیده می شود .

بر اساس حرف الفبا به برسی بهترین های دنیا می پردازیم.


:AVAST-1آنتی ویروسی AVAST آنتی ویروس قدرتمندی میباشد كه میتواند امنیت كامل را سیستم شما هدیه كند. این آنتی ویروس دارای نسخه اینترنت سكوریتی و آنتی ویروس می باشد . این نرم افزار دارای فایر وال قدرتمندی می باشد كه در پس زمینه ویندوز شما پس از نصب دیده می شود. در نسخه قبلی این آنتی ویروس اسكن خودكار وجود نداشت ولی در نسخه جدید دیده می شود .


شما با این آنتی ویروس قدرتمند مینوانید به راحتی در اینترنت بگردید و راه های ورود ویروس به سیستم خود را ببندید.


 


 


 


AVIRA-2 : یكی از بهترین های دنیا می باشد كمپانی این شركت پس از سال ها بالاخره نام خود را عوض كرده و همان AVIRA گذاشته این آنتی ویروس در ابتدا نظر بسیاری از كارشناسان را به خود جلب كرده و از بهترین آنتی ویروس ها آن زمان  با زد و همین الان هم جز بهترین تامین كننده ها ی امنیت در رایانه در جهان است. در كشور ما نسخه اورجینال این آنتی ویروس به ندرت دیده می شود.فایل ها آپدیت بسیار كم حجم این آنتی ویروس و درصد اشغال بسیار كم آن از كاركرد سی پی یو و در عین حال قدرت بسیار بالا ی آن نظر همگان را بر انگیخته است.اگر شما هنوز آنتی ویروس خود را انتخاب نكرده اید و اینكه از كاربران كم سرعت اینترنت هستیت AVIRA می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای شما باشد.


 


: AVG-3 نام آنتی ویروسی است كه شاید شما اسم آن را كم شنیده باشید شركت این نرم افزار(GRISOFT)دارای سابقه ای طولانی دراین مبحث است ولی این نرم افزار در طی چند سال گذشته تغییرات زیادی كرده است و رشد بسیاری داشته است. كه موجب شده این نرم افزار نیز در كنار بالاترین ها قرار گیرد . توانایی مبارزه قوی این نرم افزار با ورم ها اسپی وار ها در شناخت این آنتی ویروس نكته ی بسیار مهمی می باشد .


 


Bitdefender-4 : نام آنتی ویروسی  می باشد  كه در طی سال های اخیر موفقیت های خوبی داشته است . شما با این نرم افزار با خیال راحت از سیستم خود استفاده كنید . این آنتی ویروس در ایران نمایندگی دارد و شما میتوانید این نرم افزار را از آنجا تهیه كنید.شاید برای خیلی ها نام این نرم افزار تازگی بسیاری داشته باشد ولی باید این را بدانیم كه این نرم افزار دارای امكانات و قدرت فراوانی میباشد كه در چند سال اخیر نظر همگان را بر خود جلب كرده است.ضمنا باید این نكته را بدانیم كه این آنتی ویروس دارای فایل ها آپدیت نسبتا خوبی می باشد.فایروال قوی ، مبارزه با انواع ویروس ها و كرم ها و تروجان ها از نكته های قابل ذكر این نرم افزار می باشد.


 


Eset nod32-5: اكثر كاربران ایران از این آنتی ویروس استفاده می كنند . كه شاید بیش از 70 درصد آنها از این نرم افزار استفاده می كنند .بیش تر از همه شاید مهم ترین علت این كه كاربران از این  نرم افزار استفاده میكنند این باشد كه فضای بسیار كمی از سی پی یو را اشغال میكند و اینكه فایل های آپدیتش بسیار سبك هستند . این نرم افزار قدرت خوبی دارد و با بسیاری از ویروس ها به خوبی مقابله میكند . ولی در برخی از موارد دبده شده كه این نرم افزار   چندان جالب با اسپی وار ها (ربایندگان اطلاعات) مقابله نمی كند . البته نه این كه این نرم افزار ضعیف باشد به هر حال هر نرم افزاری اشكالی دارد . حالا بپردازیم به نكات جاب این نرم افزاراز نكات خوب این نرم افزار میتوان به این اشاره كرد كه هیچ گونه مظاهمتی برای كرك ها یا پچ ها ندارد .یا به زبان ساده تر به آن ها گیر نمیدهد .(بسیاری از آنتی ویروس ها  كرك ها یا پچ ها را كنترل یا حتی از بین می برند .) از خوبی های دیگر این نرم افزار این است كه همیشه در outlook فعال است. به هر حال ما كه باین نرم افزار پدر كشتگی نداریم. ولی اگر از این آنتی ویروس در سیستم خود استفاده می كنید حتما از یك آنتی اسپی وار جداگانه استفاده كنید.(در مطالب بعدی درباره آنتی اسپی ها توضیح خواهیم داد.)


 


 


Eset esmart security-6: نام برنامه ای دیگر از شركت ایزت می باشد كه فقط دارای فایروال و آنتی اسپم است. و تنها تفاوت آن با نود32 این است .


 


Kaspresky-7: از قدیم آوازه این نرم افزار در گوش همه بوده است فایروال فوق العاده قدرتمند این نرم افزار از ورود از گونه هكر و یا باز شدن وب سایت ها ی مخرب جلو گیری میكند . آنتی ویروس قوی این نرم افزار نیز قدرت بالایی دارد و از سیستم حفاظت می كن اگی می خواهید آنتی ویروس اورجینال خریداری كرده این آنتی ویروس توصه ی اول ما به شما می باشد . این نرم افزار توسط چندكشور تهیه میشود كه روسیه اصلی ترین آن ها است.


 


Mcafee- 8: هر كدام از آنتی ویروس های این صحفه را كه نشناسید این یكی را دیگر می شناسید .مكافی آنتی ویروسی است با سابقه كه شاید قدرتی كه این نرم افزار در شناسایی و حذف ویروس ها دارد كمتر آنتی ویروسی داشته باشد .


این آنتی ویروس همیشه در نوار ابزار فعال است و حتی از نرم افزار های گفتوگو مانند: یاهو مسنجر نیز مراقبت می كند . تنها اشكال و یا ایراد مهمی كه به این نرم افزار گرفته می شد . این بوذ كه سرعت سیستم كاربر را پایین می آورد . كه در نسخه جدید این موضوع كمتر شده است.


 


 


Norton- 9:پیشتاز عر


صه ی امییت شركت Symantec می باشد كه با عرضه ی محصولات خو توجه همگان را به خود جلب می كند این آنتی ویروس نیز قدرت بسیار بالایی داردو فقط چند نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس در جهان وجود دارند كه قدرت بسیاری دارند كه این نرم افزار یكی از آنها اشكال ها بسیاری در نسخه ها قبلی این نرم افزار وجود داشت كه دیگر در نسخه جدید آن وجود ندارد شاید تنها ایراد مهم آن این است كه فایل ها ی آپدیت این نرم افزار در سیستم ها ی دیگر قابل استفاده نمی باشد و از طرفی فایل ها آپدیت سنگین این نرم افزار نیاز به سرعت بالایی دارد كه قبل از انتخاب آن حتما به نكته توجه كنید.


 


 


Panda- 10:یك شركت با سابقه در عرصه ویروس و امییت می باشد كه با این نرم افزار هیچ ویروسی جرعت عبور خود را از سیستم شما به خود نمی دهد. پیشرفت این شركت در عرصه تكنولوژی ها مرتبت با این موضوع بسیار مهم بوده كه باعث پیشی گرفتن از دیگران شده است . جلوگیری از ورود هكر ها ، جلوگیری از باز شدن سایت ها مخرب ، آپدیت ها سریع ،حفظ حریم شخصی شما و.. از ویژگی ها مثبت این نرم افزارند.


 


Zonalarm -11:بسته قدرتمنی می باشد كه بسیار سریع بوده البته این نرم افزار هم همانند آنتی ویروس  بالایی دارای تكنولوژی هایی می باشد كه دیگر آنتی ویروس ها ندارند.این نرم افزار می تواند هویت شما را در اینترنت پنهان نگه دارد و از معلوم شدن اطلاعات كارت اعتباری جلوگیری كند كه نكات بسیار مهمی برای یك آنتی ویروس می باشد . در كل آنتی ویروس بسیار قدرتمندی می باشد كه امییت را در سیستم شما سازگار می سازد .


 تاریخ : جمعه 1 فروردین 1393 | 05:16 ق.ظ | نویسنده : masih mj | نظرات

  • ماه موزیک | راه بلاگ | تک تاز بلاگ
  • ابزار رایگان وبلاگ

    ADD FAVORIT
    کدهای جاوا اسکریپت و ابزار وبمستر JavaCod.Ir